Przeczytaj najnowsze ogłoszenia parafialne!

6 Niedziela Wielkanocna

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
NIEDZIELA VI WIELKANOCNA
26 maja 2019 r.

 1. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – św. Augustyna z Canterbury, środa – św. Urszuli Ledóchowskiej, patronki archidiecezji, czwartek – św. Jana Sankandra, piątek – święto Nawiedzenia NMP.
 2. Nabożeństwa majowe do piątku o godz. 17.30. Środowa nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy razem z majowym nabożeństwem.
 3. W poniedziałek, wtorek i środę kwartalne dni modlitwy o dobre urodzaje i za kraje głodujące. W środę po mszy św. porannej procesja błagalna do krzyża i litania do Świętych.
 4. Krąg Biblijny w środę o godz. 19.00 w salce parafialnej.
 5. W tym tygodniu : I sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 7.15. Odwiedzimy chorych z sakramentami św. w piątek 14 czerwca i sobotę 8 czerwca o zwykłej porze. Nowe zgłoszenia w zakrystii. Zapraszamy małżeństwa na „spotkania w drodze”. W najbliższą sobotę spotkanie w salce o godz. 19.00.
 6. Dzieci pierwszokomunijne – próby liturgiczne w czwartek i piątek o godz. 16.00, rozpoczęcie przy krzyżu. Spowiedź św. dzieci w sobotę: chłopcy o godz. 9.00, dziewczynki o godz. 9.45. Spowiedź św. dla rodzin w sobotę od godz. 16.00 do 18.00. Dekorowanie kościoła przez rodziców w piątek o godz. 19.00.
 7. W przyszłą niedzielę, w uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, 2 czerwca, o godz. 11.00, dzieci przystąpią do I Komunii św. Prosimy wszystkich zwykle uczestniczących we mszy św. o godz. 11.15, aby w przyszłą niedzielę wybrali inną godzinę.
 8. Rocznica I Komunii św. w czwartek, 6 czerwca na mszy św. o godz. 19.15. Zebranie rodziców tych dzieci w najbliższą środę, 29 maja, o godz. 19.00 w kościele.
 9. Odpust w Parafii Nawiedzenia NMP w środę. Suma odpustowa o godz. 19.00.
 10. W przyszłą niedzielę, 2 czerwca br., będziemy świętować Dzień Dziękczynienia. Zawierzymy się Bożej Opatrzności i będziemy dziękować za odzyskanie niepodległości. Przed kościołem możliwość złożenia ofiary na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
 11. Bóg zapłać za ofiary na daninę diecezjalną i doposażanie naszego kościoła
 12. Zachęcamy do czytania prasy religijnej. Przy zakrystii:Przewodnik Katolicki, Nasza Droga Droga (dwutygodnik dla młodzieży), Mały przewodnik Katolicki, Ola i Jaś (dla przedszkolaków), Gość Niedzielny, Egzorcysta i gazetka parafialna.

W LIPCU I SIERPNIU
NIE BĘDZIE
MSZY ŚW. NIEDZIELNEJ
O GODZ. 12.30.

W LIPCU I SIERPNIU
CHRZEST NA MSZY ŚW. O GODZ. 11.15
W DRUGĄ I CZWARTĄ NIEDZIELĘ MIESIĄCA