- Dziś Światowy Dzień Ubogich.
- W minionym tygodniu w naszej parafii przeżywaliśmy Wizytację Biskupią – wraz z nami modlił się Ks. Bp Jan Glapiak. Pragnę serdecznie podziękować Wszystkim tym, którzy zaangażowali się z naszej wspólnoty w różne dzieła, które miały miejsce tego dnia.
- We wtorek wspomnienie liturgiczne bł. Karoliny Kózkówny dz. i m.; tego dnia na wieczornej Mszy św. Wspólnota AA będzie dziękować za 34 istnienia. Po Eucharystii spotkanie na Salce.
- W czwartek o godz. 19.30 zapraszamy na salki młodzież, która jest w trakcie przygotowań do Sakramentu Bierzmowania.
- Za tydzień w niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – święto patronalne Służby Liturgicznej, której pragnę podziękować za spotkanie w minioną sobotę. Tego dnia o godz. 10.10 zapraszamy na próbę scholii dziecięcej wszystkie dziewczynki, które chciały by rozwijać swój talent muzyczny
- W sobotę 29.11.25 zapraszamy na salki parafialne, na których odbędą się kolejne warsztaty tworzenia kalendarza adwentowego. Zaproszenie kierujemy do dzieci, młodzieży i ich rodziców.
- W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do wieczności: śp. Adam Zawała – Msza św. pogrzebowa we wtorek o godz. 11.30; .śp. Marzena Machnicka-Węcłaś – pogrzeb w środę o godz. 10.00 na Starołęce; śp. Ryszard Piotrowski – Msza św. pogrzebowa w czwartek o godz. 11.30.
- Dziękuję wszystkim zaangażowanym w prace porządkowe przy naszej świątyni. Zapraszamy do grupy sprzątającej osoby w soboty o godz. 08.30.
- Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu:
– w poniedziałek 09.00 – 10.30;
– w czwartek 16.00 – 17.30;
– w piątek 18.30 – 19.30.
