32 Niedziela Zwykła

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NIEDZIELA  XXXII ZWYKŁA

6 listopada 2022 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:

środa – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej,

czwartek – św. Leona Wielkiego,

piątek – św. Marcina,

sobota – św. Jozafata,

niedziela – św. Benedykta Jana Mateusza Izaaka i Krystyna

 

2. Różaniec z wymieniankami od dzisiaj o godz. 17.30.

3.We wtorek modlitwa za zmarłych członków Stowarzyszenia Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci: w ich intencji różaniec z wymieniankami o 7.30 i msza św. o godz. 8.00.

4.Krąg Biblijny w środę, w salce parafialnej, po wieczornej mszy św.

 5.W piątek, 11 listopada, Narodowe Święto Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 9.00. Ofiary na potrzeby Stolicy Świętej. Prosimy o flagowanie mieszkań na znak duchowej łączności z wszystkimi, którzy oddali życie i pracowali dla niepodległej Polski. Można skorzystać z dyspensy od pokarmów mięsnych.

 6.Nie będzie piątkowego spotkania dla młodzieży.

 7.W przyszłą niedzielę będziemy modlić się o nowe powołania kapłańskie dla naszej Archidiecezji. Przed kościołem możliwość złożenia ofiary na Arcybiskupie Seminarium Duchowne. Jest to także Niedziela Solidarności z Kościołem Prześladowanym i Światowy Dzień Ubogich.

 8.W niedzielę, 13 listopada, uroczystość odpustowa w Parafii pw. Pierwszych Polskich Męcze­nników. Suma odpustowa o godz. 12.30.

9.Bóg zapłać za ofiary składane przy okazji wymieninek oraz na utrzymanie naszego kościoła.

10.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy zakrystii: Przewodnik Katolicki. Jest Mały Przewodni Katolicki, Gość Niedzielny, Ziarno, gazetka parafialna.

11.Módlmy sie o pokój na świecie, a zwałaszcza na Ukrainie. Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny, zmiłuj się nad nami.