Przeczytaj najnowsze ogłoszenia parafialne!

ZMIANY ZW. ZE STANEM EPIDEMII


W związku z komunikatem ks. Arcybiskupa z 24 marca (http://archpoznan.pl/pl/web/homilia/view/id/dekret-ws-duszpasterstwa-w-stanie-epidemii), we Mszy św. w naszym kościele uczestniczyć mogą tylko osoby (nie więcej niż 5), które zamówiły intencję mszalną – te osoby prosimy, aby weszły do kościoła od strony biura parafialnego.

Kościół w ciągu dnia pozostaje otwarty.

Godziny spowiedzi i Komunii św. bez zmian:
Spowiedź: od poniedziałku do piątku pół godziny przed Mszą św. odprawianą o 8.00 i 18.00 , a także od 9.00 do 10.00 oraz od 19.00 do 20.00; w sobotę pół godziny przed poranną Mszą św. oraz od 16.00 do 18.00 (spowiedź odbywa się w salce parafialnej, z zachowaniem większej odległości między penitentem a spowiednikiem; wejście z dziedzińca).
Możliwość przystąpienia do Komunii Św.: od poniedziałku do piątku o 10:00 i 20:00, a w sobotę o 17:00.

Planujemy transmisję Mszy św. w niedziele – trwają prace:) Prosimy o modlitwę w tej sprawie. Jak dopniemy wszystko, damy znać co do godzin transmisji.

Zachęcamy do modlitwy różańcowej o 20:30 w łączności z ks. Arcybiskupem: https://www.facebook.com/Abp.Gadecki/

Drodzy Parafianie, jesteśmy z Wami w tym trudnym czasie. Zapewniamy o modlitwie za Was i Wasze Rodziny. Dołączamy się do słów ks. Arcybiskupa: „Żywię nadzieję, że obecna sytuacja przeżywana przez nas wszystkich w duchu wiary, przyniesie dobre owoce w życiu całej wspólnoty Kościoła. Proszę wszystkich, aby nie ustawali w wysiłku duchowego łączenia się ze Zbawicielem, a cierpienia, których teraz szczególnie doświadczają, zechcieli składać Panu Bogu jako duchową ofiarę w intencji zatrzymania epidemii i odnowy duchowej społeczeństwa”.

Pozdrawiamy i błogosławimy Was +
Wasi duszpasterze.

You must be logged in to post a comment.