Przeczytaj najnowsze ogłoszenia parafialne!

6 Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NIEDZIELA VI ZWYKŁA
16 lutego 2020 r.

1. Kalendarz liturgiczny:
poniedziałek – św. Siedmiu Założycieli Zakonu Serwitów NMP,
piątek – św. Piotra Damianiego,
sobota – święto Katedry św. Piotra Apostoła.

2. W środę Dzień Saletyński. Procesja do Figury Matki Bożej z La Salette rano, po mszy św. o godz. 8.00. Różaniec saletyński o godz. 7.30. Intencją nabożeństwa jest wynagrodzenie Panu Bogu, za przyczyną Matki Bożej Płaczącej, wszelkich zniewag doznawanych w naszej parafii.

3. Msza św. o uzdrowienie w czwartek o godz. 19.15 i adoracja Najświętszego Sakramentu po wieczornej mszy św.

4. W sobotę o godz. 10.00, w kościele spotkanie dla chłopców, którzy chcieliby być ministrantami.

5. Z okazji święta Katedry Świętego Piotra, w czwartek 20 lutego 2020 roku o godz. 18.00 odbędą się w Katedrze Poznańskiej uroczyste Nieszpory pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, Metropolity Poznańskiego. Homilię wygłosi Biskup prof. Michał Janocha z Archidiecezji Warszawskiej. Do udziału w Nieszporach serdecznie zapraszamy szczególnie wszystkich Profesorów i innych Pracowników Akademickich miasta Poznania.Po Nieszporach zapraszamy na spotkanie w Kanonii przy ul. Ostrów Tumski.

6. Trwa rekrutacja do Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Bł. Natalii Tułasiewicz, Publicznego Liceum Ogólnokształcącego im. Kard. Augusta Hlonda i Niepublicznego Przedszkola Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Poznaniu przy ul. Mińskiej 32. Zapraszamy na DRZWI OTWARTE 19 lutego w godz. 16-20.

7. Bóg zapłać zespołom Parafian sprzątających kościół, za zgodną współpracę i rzetelność.

8. Bóg zapłać za ofiary kolędowe, składane na dalsze doposażanie naszego kościoła.

9. Zachęcamy do sięgania po prasę katolicką. Przy zakrystii: Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny i Egzorcysta . Jest Mały Przewodnik Katolicki (dla dzieci, numer lutowy), Nasza Droga (dwutygodnik dla młodzieży), gazetka parafialna.