Przeczytaj najnowsze ogłoszenia parafialne!

31 Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NIEDZIELA XXXI ZWYKŁA
3 listopada 2019 r.

1. Kalendarz liturgiczny: sobota – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
2. Różaniec z wymieniankami od poniedziałku o godz. 17.30. We wtorek modlitwa za zmarłych członków Stowarzyszenia Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci: w ich intencji różaniec z wymieniankami o 7.30 i msza św. o godz. 8.00.
3. Krąg Biblijny w środę o godz. 19.00 w salce parafialnej.
4. Zebranie wspólnoty różańcowej w środę po wieczornej mszy św.
5. Zbiórka ministrantów i kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 8.40 w kościele.
6. Spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania w piątek o godz. 19.00 w salce parafialnej.
7. W poniedziałek, 11 listopada, Narodowe Święto Niepodległości. Prosimy o flagowanie mieszkań na znak duchowej łączności z wszystkimi, którzy oddali życie i pracowali dla niepodległej Polski.
8. W niedzielę, 10 listopada, po mszy św., w salce, będziemy rozprowadzać rogale świętomarcińskie Caritas. Ofiary przeznaczone na wigilię dla potrzebujących.
9. W przyszłym tygodniu będziemy modlić się o nowe powołania dla naszej Archidiecezji. Przed kościołem możliwość złożenia ofiary na Arcybiskupie Seminarium Duchowne.
10. Dzisiaj Chrystus chce wejść do Twojego domu! Wspólnota neokatechumenalna wraz z Proboszczem zaprasza na katechezy dla młodzieży i dorosłych w kaplicy św. Łukasza na os. Rusa, w każdy wtorek i czwartek o godz. 19.30. Odwagi!
11. Forum Ewangelizacyjne Archidiecezji Poznańskiej odbędzie się dnia 16 listopada 2019 r. w Parafii Matki Bożej Bolesnej. Początek o godz. 9.30. Do udziału zapraszamy osoby świeckie, zaangażowane w pracę parafialną, we wspólnotach ewangelizacyjnych, ruchach, stowarzyszeniach. Celem Forum jest prezentacja metod ewangelizacyjnych, które pomogą uczynić parafię wspólnotą ewangelizowaną i ewangelizującą. Plakat na tablicy ogłoszeń.
12. Bóg zapłać z ofiary na doposażanie kościoła.
13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy zakrystii: Przewodnik Katolicki ( w Przewodniku artykuł: To, co robiłem dla umierających, koiło ból mojej duszy – wspomnienie o profesorze Jacku Łuczaku, twórcy opieki paliatywnej w Polsce), Mały Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Egzorcysta, Ziarno, gazetka parafialna.
14. Módlmy się za zmarłych parafian. Za duszę śp. Pawła Duszyńskiego, os. Lecha 39 (msza św. pogrzebowa w poniedziałek o godz. 10.00), duszę śp. Beaty Pachockiej, os. Lecha 81 i duszę śp. Andrzeja Olewskiego, os. Lecha 125 (data pogrzebu jeszcze nieustalona). Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie.