Przeczytaj najnowsze ogłoszenia parafialne!

14 Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
NIEDZIELA XIV ZWYKŁA
7 lipca 2019 r.
1.Kalendarz liturgiczny:
poniedziałek – św. Jana z Dukli
wtorek – św. Augustyna Zhao Rong
czwartek – św. Benedykta opata,
piątek – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu,
sobota – św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykt

2. Krąg Biblijny w czwartek o godz. 19.00 w salce parafialnej.
3.Dzieło Biblijne im. Jana Pawła II w Archidiecezji Poznańskiej zaprasza do udziału w rekolekcjach opartych o Pismo Święte. Celem rekolekcji jest prowadzenie uczestnika do rozumienia przesłania biblijnego, a przede wszystkim do zażyłości z Bożym słowem i oświetlania przez nie dróg codziennego życia człowieka. Zapraszamy do udziału osoby dorosłe i starszą młodzież. Rekolekcje odbędą się w Arcybiskupim Seminarium Duchownym w Poznaniu w dniach 17-25.08. Szczegółowe informacje znajdują się stronie Dzieła Biblijnego naszej diecezji.

4.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy zakrystii: „Przewodnik Katolicki”( Komu przeszkadzają bezdomni i jak można rozsądnie im pomóc). Jest „Gość Niedzielny” i „Mały Przewodnik Katolicki” Miłujcie się, Egzorcysta.

5.Bóg zapłać za ofiary na doposażanie naszego kościoła oraz za ofiary na Stolicę Świętą złożone w uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.

6.Grupa Anonimowych Alkoholików spotyka się w każdy wtorek o godz. 19.00 i jest otwarta na wszystkich, którzy szukają pomocy do życia w trzeźwości.

7.Módlmy się za zmarłych parafian. Za duszę śp. Marii Jankowiak, os. Lecha 55. Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie.
………………………………………………………………………………………………………………………..

INFORMACJE STAŁE
/LIPIEC I SIERPIEŃ/
A. W lipcu i w sierpniu zmienione godziny odprawiania Mszy św. w niedziele i dni powszednie oraz zmienione godziny urzędowania Biura Parafialnego.
W niedziele wakacyjne nie ma mszy św. o godz. 12.30. W dni powszednie msza św. o godz. 8.00 w poniedziałek, środę i piątek, a o godz.18.00 we wtorek, czwartek i sobotę.
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 8.00. Różaniec do Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci i Nowenna do św. Józefa we wtorek o godz. 17.30
Biuro Parafialne: poniedziałek godz. 9.00 do 10.30, czwartek godz. 16.00 do 17.30 i sobota godz. 19.00 do 20.00. Sprawy pilne prosimy załatwiać w godzinach zbliżonych do godziny odprawiania mszy św.
B. Msza św. niedzielna w godzinach późniejszych w najbliższych parafiach: Parafia Pierwszych Polskich Męczenników, os. Tysiąclecia – godz. 20.00 i Parafia św. Łukasza, os. Rusa – godz. 20.30
C. Prosimy o podawanie intencji mszalnych, uprzednio zarezerwowanych, na lipiec i sierpień. Można to uczynić w niedzielę, po mszy św., w zakrystii.
D. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św. i w sobotę od godz. 16.00-18.00.