Przeczytaj najnowsze ogłoszenia parafialne!

7 Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
NIEDZIELA VII ZWYKŁA
24 lutego 2019 r.

  1. Wydawanie żywności dla potrzebujących, w poniedziałek od godz. 17.00, w salce parafialnej. Wejście z dziedzińca.
  2. Krąg Biblijny w środę o godz. 19.00 (po Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy) w salce parafialnej
  3. Spotkanie wspólnoty różańcowej w środę, po mszy św. wieczornej.
  4. W tym tygodniu : I piątek i I sobota miesiąca. Miesięczna spowiedź i Komunia św. dla klas: 4, 5, 6, 7 i 8 w piątek od godz. 15.00 do 18.00. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Matki Bożej w sobotę o godz. 7.15. Comiesięczne odwiedziny chorych z sakramentami św. w piątek i w sobotę według stałego planu.
  5. Spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania w piątek o godz. 19.00 w salce parafialnej.
  6. Rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w Środę Popielcową, 6 marca, i potrwają do I Niedzieli Wielkiego Postu. Plan rekolekcji jest wywieszony na tablicy ogłoszeń. Na stronie internetowej naszej parafii komunikat o Kościołach Stacyjnych w Wielkim Poście.
  7. Prosimy o podawanie intencji mszalnych, uprzednio zarezerwowanych, na marzec i kwiecień. Prosimy Parafian zamawiających intencje mszalne, aby przed mszą św. sprawdzali na tablicy ogłoszeń poprawność zapisanej intencji i przed odprawieniem mszy św. zgłaszali ewentualne nieścisłości.
  8. „Drzwi Otwarte” w Szkole Podstawowej nr 51, os. Lecha 37, w sobotę 2 marca o godz. 9.00. Informacje na tablicy ogłoszeń.
  9. Módlmy się za zmarłych parafian. Za duszę śp. Wojciecha Wielebińskiego, msza św. pogrzebowa w poniedziałek o godz. 9.45. Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie.

Comments are closed.